Камбоџанско Знаме Бебешко Ќебе Примање Ќебе За Новороденче Завиткајте Го Капакот

Камбоџанско Знаме Бебешко Ќебе Примање Ќебе За Новороденче Завиткајте Го Капакот

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

Еднострано Печатење Со Целосна Ширина, Полиестер, 35,4 Х 35,4 Инчи Ова Разноврсно Ќебе За Бебиња Може Да Се Користи И Како Новороденче, Примање Бебешко Ќебе, Ќебе За Гушкање, Капак За Нега, Крема За Сончање На Количка, Крпа За Подригнување, Капак На Седиштето Во Автомобилот, Подлога За Играње, Подлога За Менување, Мини Чаршафи За Креветчиња И Многу Повеќе. Одличен Подарок За Туш За Бебиња За Нови Мајки И Новороденчиња. Погоден Е И За Момчиња, Девојчиња, Мајки, Деца Итн. Направен е Од Издржлив, Дише, Полиестер Погоден за Кожата За Максимална Удобност и Уникатно Мек И Топол Допир за Бебињата. Погоден За Сите Сезони На Пролет, Лето, Aut И Зима. Во Исто Време, Создава Постојано Топла Средина За Вашето Малечко, Без Разлика Кога И Каде. Се Чувствува Меко И Удобно на Чувствителната Кожа на Бебето. Производите За Бебиња Се Препорачуваат Да Се Мијат Рачно Или Да Се Мијат Во Машина Одделно, Не Избелувајте. (Обично Пристигнува Во Рок Од 7-15 Дена Од Пратката)Еднослојна Структура. Еднострано Печатење Со Целосна Ширина, Полиестер, 35,4 Х 35,4 Инчи. Ова Разноврсно Ќебе За Бебиња Може Да Се Користи И Како Новороденче, Примање Бебешко Ќебе, Ќебе За Гушкање, Капак За Нега, Крема За Сончање На Количка, Крпа За Подригнување, Капак На Седиштето Во Автомобилот, Подлога За Играње, Подлога За Менување, Мини Чаршафи За Креветчиња И Многу Повеќе. Одличен Подарок За Туш За Бебиња За Нови Мајки И Новороденчиња. Погоден Е И За Момчиња, Девојчиња, Мајки, Деца Итн. Направен е Од Издржлив, Дише, Полиестер Погоден за Кожата За Максимална Удобност и Уникатно Мек И Топол Допир за Бебињата. Погоден За Сите Сезони На Пролет, Лето, Aut И Зима. Во Исто Време, Создава Постојано Топла Средина За Вашето Малечко, Без Разлика Кога И Каде.

Основните својства

Додатоци на производот