Мауи Хаваи Палма Wooden Car Cup Coasters Cup Holder Non-Slip Mat Interior Decoration Gift Поставете 1 ПАРЧИЊА

Мауи Хаваи Палма Wooden Car Cup Coasters Cup Holder Non-Slip Mat Interior Decoration Gift Поставете 1 ПАРЧИЊА

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

Дрвени Носителот на чашата за автомобили со Богати бои, е водоотпорен и не се лизга, различни модели за избор. Дното на нашите подлоги за автомобили за држачи за чаши е дизајнирано со плута, што може да спречи гребење на вашиот автомобил, да донесе подобра заштита на вашиот автомобил и да има доволно зафат за да спречи лизгање на подлогата. Подлогите за држачи за чаши за автомобил се многу погодни без разлика дали се ставаат во автомобил или во затворени простории, бидејќи можат да додадат боја на обичниот живот. Овој подлога има прекрасна шема и е подарок за пријатели, мајки, девојки, сопруги, браќа, сопрузи, татковци, секој На Божиќ, Денот на Вљубените, секој празник. Носителот на чашата за автомобили со Богати бои, е водоотпорен и не се лизга, различни модели за избор. Дното на нашите подлоги за автомобили за држачи за чаши е дизајнирано со плута, што може да спречи гребење на вашиот автомобил, да донесе подобра заштита на вашиот автомобил и да има доволно зафат за да спречи лизгање на подлогата. Подлогите за држачи за чаши за автомобил се многу погодни без разлика дали се ставаат во автомобил или во затворени простории, бидејќи можат да додадат боја на обичниот живот. Овој подлога има прекрасна шема и е подарок за пријатели, мајки, девојки, сопруги, браќа, сопрузи, татковци, секој На Божиќ, Денот на Вљубените, секој празник.

Основните својства

Додатоци на производот