Викерман 45 ' Небесно Сина Ела Вештачка Елка со 250 Сини Светла

Викерман 45 ' Небесно Сина Ела Вештачка Елка со 250 Сини Светла

Това е достапна
DEN 5600.00
Количина на стоки:

525 Пвц Совети 250 небесно сини мини светла. 3 Година Светлина и 10 Години Изградба Ограничена гаранција Производителот.5 ' Небесно Сино Дрво 525 Пвц Совети Метална Основа 250 Небесно Сини Мини Светла Небесно Сина Жица Нога Педал Прекинувач.

Основните својства

Додатоци на производот