Божиќ Кукла Додатоци Кукли Божиќ Близнаци Кукла Додаток Момче И Девојка Додатоци За Одмор Нова Година Декорација Адвент Календари Порибување Полнење Божиќ Д Неос?

Божиќ Кукла Додатоци Кукли Божиќ Близнаци Кукла Додаток Момче И Девојка Додатоци За Одмор Нова Година Декорација Адвент Календари

Това е достапна
DEN 1518.40
Количина на стоки:

Материјал : Деловите Од Телото На Додатоците За Кукли Близнаци Се Направени Од Пластика, Кога Главата Е Фиксирана, Рацете и Нозете На Елфите Можат Флексибилно Да се Движат; Шапката е Изработена од Ткаенина од Руно, Која Може Да се Отстрани и Ја Подобрува Удобноста на Рацете ГОЛЕМИНА НА ВКЛОПУВАЊЕ : Секоја Божиќна Кукла Близнак Има Димензии Околу 6,6 Инчи Од Висината На Врвот До Прстите На Капачето, Секоја Тежи 10 Грама, Мала Е И Лесна за Складирање и Нема Да Зазема Многу Простор. Симпатичен Изглед : Две Мали Божиќни Кукли Во Црвени И Зелени Капи, Облека Од Шема На Снегулки, Големи Очи, Полни Со Енергија И Изненадувања, Украсете Ја Елката И Домот, Нежни Украси На Вашата Забава. Божиќна Традиција : Зелениот И Црвениот Близнак Прават Одлични Чорапи За Божиќ; Децата Се Будат Наутро Сакајќи да Ги Видат Овие Изненадувачки Подароци, што Може Да Биде Магична Традиција од Дедо мраз , Носејќи Празнична Радост и Благослови. СИМПАТИЧНИ УКРАСИ : Овие Кукли Близнаци се Симпатични Украси За Божиќ, Доаѓање, Нова Година, Родендени и Други Празници, Прават Дом и Создаваат Забавна И Топла Празнична Атмосфера за Вашите Семејни Собири. Божиќен Божиќен Украс Ангел Креативно Дрво Приврзок Приврзок Домашен Декор Неосветлена Венец 9 Фта симпатична Божиќна кукла.

Основните својства

Додатоци на производот