2017 Кливленд Браунс Дејвид Њоку #85 Игра Користи Белата Пракса Џерси 48 463-Непотпишан Нфл Игра Користи Дресови

2017 Кливленд Браунс Дејвид Њоку 85 Игра Користи Белата Пракса Џерси 48 463-Непотпишан Нфл Игра Користи Дресови

Това е достапна
DEN 5231.84
Количина на стоки:

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Непотпишани Нфл Игра Користи Дресови. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Непотпишани Нфл Игра Користи Дресови. 2017 Кливленд Браунс Дејвид Njoku #85 Игра Користи Белата Пракса Дрес 48 463 ако производот е непотпишан или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени дејвид Njoku сувенири. Кливленд браунс сувенири.

Основните својства

Додатоци на производот