Дики Нолс Потпиша Филис Хет Автограм Авто ПСА/ДНК АЛ77975-Автограм Капи

Дики Нолс Потпиша Филис Хет Автограм Авто ПСА/ДНК АЛ77975-Автограм Капи

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограмирани Капи. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограмирани Капи. Дики Нолс Потпиша Автограм На Филис Хет Авто Пса/ДНК АЛ77975 Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен дики нолс сувенири. Филаделфија филис сувенири.

Основните својства

Додатоци на производот