Мел Ренфро Потпиша Со Автограм хоф 96 Далас Фудбалски Дрес-ЈСА КОА

Мел Ренфро Потпиша Со Автограм хоф 96 Далас Фудбалски Дрес-ЈСА КОА

Това е достапна
DEN 523.20
Количина на стоки:

Автограм од Мел Ренфро Автентициран ОД ЈСА. Доживотна Гаранција За Автентичност КОА. Убава Дисплеј Парче. Автограм од Мел Ренфро. Автентициран ОД ЈСА. Доживотна Гаранција За Автентичност КОА. Убава Дисплеј Парче. Фантастична ФУДБАЛСКА маичка СО Големина НА Возрасни XL-потпишана од фудбалската легенда Мел Ренфро. Потписот е автентициран ОД JSA и ги вклучува нивните НАЛЕПНИЦИ со сериски нумерирани COA и tamper доказ. Апсолутно убаво парче!.

Основните својства

Додатоци на производот