Владимир Гереро Џуниор Потпиша Република Доминикана Црвен Величествен Дрес - Јса Автограмирани Дресови НА МЛБ

Владимир Гереро Џуниор Потпиша Република Доминикана Црвен Величествен Дрес - Јса Автограмирани Дресови НА МЛБ

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограмирани Дресови НА МЛБ. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограмирани Дресови НА МЛБ. Владимир Гереро Џуниор Потпиша Република Доминикана Црвениот Величествен Дрес - ЈСА Автор Ако производот не е потпишан или не се користи за игра, холограмот нема да биде вклучен во сувенирите На Владимир Гереро. Лос Анџелес ангели сувенири.

Основните својства

Додатоци на производот