Сенка Опс Црвена Меркур - Xbox

Сенка Опс Црвена Меркур - Xbox

Това е достапна
DEN 95.20
Количина на стоки:

Возбудлива мешавина на сеопфатен напад со скришум и инфилтрација Реално борбено чувство со контроли слични на ореол. Целосно искуство со мултиплеер со режими на игри како засадување бомба, ВИП придружба, фаќање на знамето и многу повеќе. Користете ги слушалките Xbox Live за да комуницирате со соиграчите и да го измамите непријателот. Неверојатно реални потези на движење, обезбедени од екс-специјални оперативци на сили. На првиот поглед, ОПС во сенка : Црвената Меркур може да изгледа како воена симулација, но тоа е интензивен стрелец од прва личност до целиот пат. Приказната се одликува со тајниот војник на ОПС, Френк Хајден и неговиот тим, додека ловат и бркаат терористичка група која го поседува смртоносното оружје црвена жива. Shootе го снимате на повеќе локации како Сирија, Франција, Русија и многу повеќе. Red Mercury нуди кампања со еден играч, ко-оп и режими на игра со мултиплеер. Режимот на кампања има 24 предизвикувачки нивоа каде ќе биде побарано да создадете профил на пешадија, ренџер или нивоа на потешкотии во зелената беретка. Медицински пакувања и кутии за муниција се распрснуваат на секое ниво, но дејството станува топло, тешка и брза. Непријателите користат техники како слеп оган и фрлајќи ги вашите гранати назад кон вас, затоа не очекувајте да го надминете нивото незасилено.

Основните својства

Додатоци на производот