Yoyofit Здравје и фитнес тракер со 24/7 срцев ритам, крвен притисок, крвен кислород SPO2, следење на чекор и спиење, IP68 водоотпорни активности за активности и паметни часов?

Yoyofit Здравје и фитнес тракер со 24/7 срцев ритам, крвен притисок, крвен кислород SPO2, следење на чекор и спиење, IP68 водоотпорни

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

⌚ 【Цели ден за активности за активности и 19 спортски режими】 : yoyofit фитнес тракер се одликува со 19 вградени спортски режими, кои скоро ги опфаќаат сите ваши дневни вежби за да ве мотивираат да бидете активни Ги следи вашите целодневни чекори, изгорени калории, растојание, отчукувања на срцето и точно ќе ги снима вашите вежби за вашата референца. Плус, следење на женски циклуси, водич за здив и други здравствени функции ви помагаат да постигнете сеопфатно управување со фитнесот од зглобот. ⌚ 【【24/7 Монитор на отчукувањата на срцето и трагач за спиење】 : Разберете го отчукувањата на срцето, трендовите на крвниот притисок и заситеноста на кислородот во крвта со Health Health Watch, правејќи подобро да го разберете вашиот физички статус. Гледачот за спиење автоматски го следи вашиот сон ноќе и го снима вашиот вкупен сон, лесен сон, длабок сон, време буден, време да заспиете и време да се разбудите за да ви помогнеме да знаете повеќе за квалитетот на спиењето и да направите разумно прилагодување на вашиот сон навики. ⌚ 【HD целосен екран на допир и мала тежина : : Надграден фитнес часовник со тенок дизајн, полиран случај на алуминиумска легура. 1,57 "IPS-LCD боја на целосен екран на допир и ултра остриот текст споделуваат јасен вид на податоци за здравјето и вежбањето дури и на светло сонце. Карактеристики 5 различни стилски дисплеј за бирање за да ги дефинирате вашите различни стилови. Удобно за носење и супер светлина, со A A.

Основните својства

Додатоци на производот