Круна Спортска стока наклон на снимање на ленти за снимање со удобност од пена

Круна Спортска стока наклон на снимање на ленти за снимање со удобност од пена

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

Пар од две лесни и преносни наклони за склекови Тешка и тврда ABS пластика што може да поддржува над 220 фунти. Ергономски дизајниран за оптимално позиционирање на зглобот и намалена шанса за повреда. Вклучува костец за удобност од пена без лизгање за да се намали болката и непријатноста во рацете и зглобовите. Одлично за широк спектар на вежби на горниот дел од телото : l-sits, штици и склучувања на ставот на нозете. Подготвените шипки ги прават подобри склекови да ги подобрат вашите склекови со наклонети шипки за склекови од страна на Crown Sporting Goods. Направени од ПВЦ, овие елегантни црни шипки се лесни и издржливи. Тежина помалку од една фунта, тие се во можност да издржат приближно 220 фунти. Кога не е во употреба, секоја лента се расклопува на три парчиња за компактно складирање и лесно патување. Тие се совршени да фрлат мала торба и да однесат во теретана, на отворено, па дури и во авион. Нивниот ергономски дизајн е одличен за вашите зглобови и држење на телото. Мерење на 4 "" На највисокиот и 3 "" во најкратко, ќе можете да го зголемите вашиот опсег на движење за повеќе влијателни склекови. Зошто ќе го сакате тоа : Овие барови за склекови ќе ви помогнат да ги добиете резултатите што ги барате побрзо отколку да правите склекови од подот.

Основните својства

Додатоци на производот