Автоматски женски руно наредени џемпери со џемпери широки панталони со права нога

Автоматски женски руно наредени џемпери со џемпери широки панталони со права нога

Това е достапна
DEN 1.33
Количина на стоки:

80% полиестер, 20% рајон Затворање на влечење. Квалитетна ткаенина-направена од 80% полиестер и 20% рајон, пријателски за кожата, мека, удобна и термичка, одличен избор облека за есен и зима. Уникатен дизајн-обложени џемпери со колче ќе ве одржуваат топло во ладно време, влечењето на половината за влечење ве прави лесни за прилагодување на затегнатоста, на две страни големи џебови дозволени да ги чуваат вашите работи, отворено директно дно нудат неограничена подвижност. Одлични карактеристики-директни џемпери на нозе за жени, широки џемпери на нозе жени, панталони со високи половини за жени, топла облека за жени, џемпери жени со џемпери, салон панталони жени, обични панталони за жени, памучни џогери за жени, женски џемпери отворено, ручко Подредени панталони жени, нејасни панталони со пижами, атлетски панталони за жени, потни од пот, жени обични, дебели џемпери за жени. Мулти прилики-високи панталони со атлетски џогерни панталони за жени следат трендовски и обичен стил, каде и да останете (на пр. без да биде потипасен. Нежно потсетување-рака или машина за перење во ладна вода, не бели, не сугерира да се обеси суво. Ве молиме, упатете се на табелата со големина (последна слика) пред да нарачате. Сите други прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Материјал : 80% полиестер, 20% Rayon.Loose Fit / Широк нога / влечење со високи половини / страни длабоко џеб / отворено дно. Совпаѓање : Овие џемпери се префект да одат со врвови на земјоделски култури, девојки елек, дуксери и џемпери, тексас јакна, зимски палто. Повод : руно наредени термички џемпери костум за секојдневно носење, улично носење, носење на спиење, излегување, јога, одмор или носење на плажа, вечер или дневно носење. Применлива толпа : Femaleенски, дами, тинејџери, жени, јуниори, породилно. Широката еластична лента за половината со влечење обезбедува прилагодливо и безбедно вклопување. Едноставно, лизнете ги вашите работи (телефон, клуч, картички, паричници) во џебовите за да ослободите раце. Традиционален стил на секојдневен дизајн на нозете, ослободување на нозете ограничувања. Тип на затворање-џемпери на половината на половината за жени, високи и долги панталони со џебови, лесно да се повлечат и исклучат затворањето. Дизајн-долги панталони за жени, лабава вклопување, права нога, пријателски за кожата, обични панталони за дневна, јога панталони, пантолони за трчање, панталони за дневна дневна, панталони за спиење, панталони за нозе, атлетски панталони, панталони за вежбање за жени. Функција-Еластични пантолони на половината со влечење, ја прилагодува удобната големина според линијата на половината.

Основните својства

Додатоци на производот