Chacoенски женски весели висок моден чизми, сива, 7,5

Chacoенски женски весели висок моден чизми, сива, 7,5

Това е достапна
DEN 699.20
Количина на стоки:

Направени во САД или увезени Вратилото мери приближно глужд од лак. Отворање на подигање мери приближно 4 "наоколу. Пријатно се чувствуваше горно со еластична гарда. Пресекот на пријатна и удобна. Малку обичен, малку камп-оган, раветачот ја зема удобноста на Апма-прифатена од Чако и лавсеата и се ожени со топло почувствувано почувствувано почувствувано горе за да создаде совршен пријатна зимска чизма што е тотално веган.

Основните својства

Додатоци на производот