Womenенски велигденски зајак печатени маички со кратки ракави со тркалезен врат маица мода лабава случајна пулвер блузи

Womenенски велигденски зајак печатени маички со кратки ракави со тркалезен врат маица мода лабава случајна пулвер блузи

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

95% полиестер, 5% спандекс Направени во САД или увезени. ❀ Со големина : Ве молиме изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот! Ако имате какви било прашања во врска со кошулата, слободно контактирајте не. Затворање на копчињата. Само миење на рацете. 【Мека ткаенина】 : Велигденски зајаче/маици со јајца за жени се изработени од мешавина од памук, пржено на кожата, дише, удобно и истегнување, направено од одлична мешавина од памук и професионално печатење. Велигденската кошула на жените е многу мека кога ја носите цел ден. 【Смешна кошула : : Среќна печатење на велигденски ден, симпатична графичка зајак, нотна печатење со јајца, необични кошули со краток ракав, велигденска кошула, маички за велигденски подароци. Womenените Смешна графичка кошула за зајак/јајца Смешна графичка маица за велигденски зајаче прави да изгледате сончево и виталност!. 【SUITABLE OCCASIONS】 : This bunny rabbit printed shirt tops t-shirt is suitable for beach, vacation, hiking, climb mountain, adventure, camping, outdoor, office, shopping, take photo, home, casual,school, easter day, birthday, Одмор, Денот на мајката, Денот на благодарноста, патувањето или која било посебна пригода. 【Најдобри подароци : : Смешниот печатен маичка за велигденски ден за зајаче ја прави совршената маичка за женски подароци за секој за Велигденскиот ден! Фатете ја оваа симпатична женска маица како изненадена идеја за подароци за вашата како една. Едноставно можете да го спарите со вашите слаби фармерки, шорцеви или хеланки за да го засилите вашиот обичен и шик стил. 【Задоволна услуга : : Можете исто така да уживате во висококвалитетни по продажбата. Настојуваме 100% услуга и искуство за задоволство на клиентите. Ако добиете оштетени или погрешни предмети, ве молиме контактирајте не со приложени слики за проблемите. Ние ќе ви обезбедиме задоволително решение во рок од 24 часа. Custory Чај Клиент : Здраво! Добредојдовте во продавницата XIPCOKM! ♥ ♥ Xipcokm е меѓународен бренд, фокусирајќи се на дизајнот на женската облека, вклучувајќи долна облека, џемпери, палта, здолништа, панталони, итн. Ние го правиме секој производ внимателно за да ги задоволи потребите на клиентите. Ако имате добри идеи, ве молиме испратете ги кај нас. ♥ Информации за производот : Материјал : Памук полиестерска сезона : Четири сезонски пол : жени девојки дами стил : обични секси лабави вклопувани маици за жени плус маици со големина за жени против женски маички маички женски маички лабави женски маички кратки ракави женски врвови лето 2022 секси обични обични обични обични блуза со кратки ракави плус големина 3/4 ракави женски врвови машки елеци за надворешна облека плус големина на тунични врвови за жени работни елек бели врвови за жени со висок врат резервоар за жени Божиќни џемпери жени џемпери за ден на вineубените, долг ракав, тркалезен врат, печатен душо, тоа е печатено, тоа, тоа е печатено, тоа е прилично и модерно, чувајте топло, случајно лабаво вклопување, пулвер, врвови за облека, црвени врвови за жени, маица на Божиќните летни ладно рамо, 3/4 ракави, летни врвови на вратот, летни врвови на вратот за жени со ракави блузи резервоари со долги ракави женски туники женски долги долги долги жени долги долги долги жени долги долги женски долги долги жени долги долги женски долги долги жени долги долги женски долги долги жени долги долги жени долги маички со ракави, обични облечени блузи со долги ракави кошули со долги ракави кошули за тренингот за тинејџери, врвови за жени, изградени во градник 3/4 ракав, вртења за замав за жени со долги ракави врвови на врвови за врвови за врвови за жени за жени маскирна печатење за жени црни петок, сајбер понеделник Ноќта на вештерките Божиќ Денот на мајката Ден на таткото Денот на американската независност Боја : Големина на портокал : XX-големи промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Основните својства

Додатоци на производот