Ворси женски спортувани спортски градници за фитнес тренингот што работи со камизол култура со вграден градник

Ворси женски спортувани спортски градници за фитнес тренингот што работи со камизол култура со вграден градник

Това е достапна
DEN 351.84
Количина на стоки:

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 88% најлон, 12% спандекс. Лесен и истегнат. Брза суво, вентилација. Crisscross назад секси стил. Врвовите на резервоарот за земјоделски култури со вградени градници. 88% најлон, 12% спандекс. Повлекување на затворање. Функција : Овој спортен градник е дизајниран со класичен лента за шпагети, исечена должина, тесно вклопување, отстранливи чаши и цврста боја, висококвалитетни ткаенини и професионално сечење помагаат да ве ослободиме од одвраќање и да го прифатите вашиот секој потег додека вежбате. Стилски дизајн : Долги линиски дизајн врвови нуди стабилност и удобност. 4-насочно истегнување, мазно и ладно чувство. Оваа камизола е пулвер дизајниран без спојки или куки, добро конструирана и засилена да биде издржлива. Удобно поставување : Подготвен спортски градник со отстранливи влошки за удобно прилагодување. Подлогата за пена за дишење усвојува горната тенка и долната густа интегрирана подлога за градите, со што градите се подобри! Ками со вграден градник во полица е подготвено да обезбеди удобно и искуство без напнатост, дури и долго време. Прилики : Нашите камили за жени со вграден градник се одлични за јога, пилатес, губење на тежината, фитнес, трчање, спорт на отворено, секојдневно секојдневно носење и сл. И ќе ви овозможи да уживате во супериорна удобност уште мода. Исто така е совршено како подарок за вашата сопруга или пријателите. Материјал : Нашите исечени врвови на резервоарот за жени за жени се направени од 87% најлон и 13% спандекс, супер пријатна, 4 пат, истегнување на пот и дишење за дишење. 88% најлон, 12% спандекс. Повлекување на затворање. Функција : Овој спортен градник е дизајниран со класичен лента за шпагети, исечена должина, тесно вклопување, отстранливи чаши и цврста боја, висококвалитетни ткаенини и професионално сечење помагаат да ве ослободиме од одвраќање и да го прифатите вашиот секој потег додека вежбате.

Основните својства

Додатоци на производот