Панталони за женски термополис АСИКС

Панталони за женски термополис АСИКС

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

92% полиестер, 8% спандекс Затворање на патент. Мека, мулти-временска, четкана ткаенина обезбедува екстремна удобност и засилена топлина. Широк, контуриран половински лента, отпорен на вода, патент во џеб на задниот дел. Две странични џебови, Cool Max Gusset. Рефлексивно лого. In Seam : XS/19 ", S/19.5", M/20 ", L/20. Продолжете да трчате во текот на целата година со незаменлива удобност и засилена топлина во нашата рефлексивна мулти-временска термополис Капри.

Основните својства

Додатоци на производот