Супермен #217 ВФ ; ДЦ стрип

Супермен 217 ВФ ; ДЦ стрип

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

Напишано Од Марк Верхајден Илустрирано Од Ед Бенес. Точка : Супермен (2 Серија) #217 Издавач : Дц Насловна Уметник : Ед Бенес Писател : Марк Верхајден Уметник : Ед Бенес Настапи : ОМАК, Лоис Лејн, Џими Олсен, Супермен (Кларк Кент/Кал-Ел)Приказни : Патувањето Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Основните својства

Додатоци на производот