Електричен Вентилатор за Ладење, Високи Перформанси, 10 Во Вентилатор, Туркање/Влечење, 1000 CFM, Закривено Сечило, 11-1/4 Во Квадрат, 2-3/4 Во Дебела, Пластична, Секоја

Електричен Вентилатор за Ладење, Високи Перформанси, 10 Во Вентилатор, Туркање/Влечење, 1000 CFM, Закривено Сечило, 11-1/4 Во Квадрат,

Това е достапна
DEN 843.04
Количина на стоки:

Тип На Производ : Авто Дел Димензии На Пакетот : 11,75 "Л X11, 5" W X2, 75 " H. Количина На Пакет : 1. Тежина На Пакетот : 0,27 Килограми. Електричен Вентилатор за Ладење, Високи Перформанси, 10 Во Вентилатор, Туркање / Влечење, 1000 CFM, Закривено Сечило, 11-1/4 Во Квадрат, 2-3/4 во Дебела, Пластична, секоја.

Основните својства

Додатоци на производот