Xmox 2 парчиња спирална топка форма на силиконска свеќа за свеќи Едноставноста модерна геометрија сапун восок смола калапи DIY свеќи Рачно изработена мувла, рачни зан?

Xmox 2 парчиња спирална топка форма на силиконска свеќа за свеќи Едноставноста модерна геометрија сапун восок смола калапи DIY свеќи Рачно изработена

Това е достапна
DEN 431.84
Количина на стоки:

Пакетот вклучува : 2 парчиња силиконски мувла во форма на спирала во форма на топка Безбедносни материјали : Направено од врвен силиконски храна, без вкус и безопасен, безбеден и пријателски за животната средина, може да се рециклира. Флексибилен и повторлив- со нелеплив дизајн, калапите се лесни за употреба и ослободување, безбедни и без мирис, флексибилни и издржливи, резистентни и мазни, лесни за чистење и складирање. Температура на работа : -40 ℉ до 446 ℉ (-40 ℃ до 230 ℃). Широко примена- калапот не се користи само за правење свеќи, туку и сапун, калап од смола, калап од глина и сл; Совршен за украс за дома и украс на автомобили, или свадбена забава и декорација на вечера. Идеално за подароци- Овој калап може да се користи за создавање на вашите уникатни колекции Morden DIY. Совршени подароци за вашето семејство или пријател, одличен избор за подароци за Денот на мајката, роденден, Божиќ или друга специјална пригода. Пакетот вклучува : 2 парчиња силиконски мувла во форма на спирала во форма на топка. Безбедносни материјали : Направено од врвен силиконски храна, без вкус и безопасен, безбеден и пријателски за животната средина, може да се рециклира. Флексибилен и повторлив- со нелеплив дизајн, калапите се лесни за употреба и ослободување, безбедни и без мирис, флексибилни и издржливи, резистентни и мазни, лесни за чистење и складирање.

Основните својства

Додатоци на производот