Инструмент Прославете го бразилскиот карневалска нокти прстен прстен клуч за шишиња со шишиња со шише, клипер

Инструмент Прославете го бразилскиот карневалска нокти прстен прстен клуч за шишиња со шишиња со шише, клипер

Това е достапна
DEN 415.84
Количина на стоки:

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти. Карактеристики : - Мултифункционален клипер за нокти : Сечење на нокти, отворање на шишиња, пристап до синџирот на клучеви.; - Сечилата се обликуваат и се со големина специјално за да ги исечете ноктите со оптимална точност.; - Цврст не'рѓосувачки челик : Овозможува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање, лесен за чистење.; - Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имаат одлично искуство за сечење на ноктите. Материјал : Овие врвни клипери за нокти се изработени од звучни метални прецизни лопати и лост против лизгање, кои се силни. Количина на пакет : 1 x клипери за нокти. Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : клуч, отворач, клипер за нокти : - Мултифункционален клипер за нокти : Сечење на нокти, отворање на шишиња, пристап до ланецот на клучеви. Оптимална точност. blades and anti-skid lever, which are strong.Package Quantity : 1 x Nail clippers Keywords : Nail Clippers,Instrument,Keychain,Celebrate,Bottle Opener,Brazil Carnival,Car-styling,Round,Key ring,Slogan,Key holder,Brazil, Подарок, културен мултифункционален клипер за нокти не само што е совршена алатка за нокти за себе, туку и сладок подарок за вашите семејства и пријатели за да имаат одлично искуство за сечење на ноктите. Телото и лопатките на Клипер се обликувани и се со големина специјално за да ги исечете ноктите со оптимална точност.

Основните својства

Додатоци на производот