Century Star Panchos Ponchos за возрасни пончо за жени 2 пакувања со пакувања со палто за дожд од дожд со лесна аспиратор

Century Star Panchos Ponchos за возрасни пончо за жени 2 пакувања со пакувања со палто за дожд од дожд со лесна аспиратор

Това е достапна
DEN 191.84
Количина на стоки:

Ева Затворање на привремено. Само миење на рацете. Отпорен на вода и модерно : Пончо за еднократно користење на висококвалитетен материјал EVA, супер мек и удобно, лесен и издржлив, брзо сушење и еколошки. Водоотпорни долги палта за дожд за жени го држат дождот и ве натераат да изгледате мода во исто време. Под -транспарентна ткаенина ве тера да ја видите облеката што ја носите, а светлите бои изгледаат убаво. Пакувајте и еднократно : мантил за возрасни жени се лесни за преклопување во мала големина, да чуваат торба или куфер и тешко заземале простор. Јасни палта за дожд за жени можат да се рециклираат долго време. Пончовите за еднократно користење за возрасни се неопходна ставка за дождливите денови. Една големина одговара на повеќето жени, мажи, млади и тинејџери. Лесен за употреба и пространа : дожд Пончо за жени дизајнирани со затворање на копчињата SNAP, лесно да се облече и полетува. Голем аспиратор, долги ракави и голема должина обезбедуваат доволно заштита за да ве остават суви на дожд и да уживате во вашите активности на отворено. Сè уште има многу простор да се носи секој ден облека или да носи ранец под неа. Размислени детали и 2 пакувања : Пончо за дожд за возрасни со аспиратор со аспиратор за затегнување за да се затегнете за да се вклопи, да ги чувате главата, косата и вратот суво додека врне. Еластичните манжетни го спречуваат дождот да ги испуштаат ракавите. Мажите од дожд Пончо вклучуваат 2 јакни од дожд што можете да ги чувате една во куќа и друг во автомобил за неочекуван дожд или да му го дадете на вашето семејство. Широка примена и функционална : Mens Pancho Poncho погоден за сите сезони и активности на отворено. Emsенски дожд Пончо совршен за одење на кучето, возење, тематски паркови, музички фестивал, велосипедизам, патување, кампување, патување, патување, пловење, риболов, пешачење, планинарење и други активности на отворено. Затворање на привремено. Само миење на рацете. Отпорен на вода и модерно : Пончо за еднократно користење на висококвалитетен материјал EVA, супер мек и удобно, лесен и издржлив, брзо сушење и еколошки. Водоотпорни долги палта за дожд за жени го држат дождот и ве натераат да изгледате мода во исто време. Под -транспарентна ткаенина ве тера да ја видите облеката што ја носите, а светлите бои изгледаат убаво. Пакувајте и еднократно : мантил за возрасни жени се лесни за преклопување во мала големина, да чуваат торба или куфер и тешко заземале простор. Јасни палта за дожд за жени можат да се рециклираат долго време. Пончовите за еднократно користење за возрасни се неопходна ставка за дождливите денови. Една големина одговара на повеќето жени, мажи, млади и тинејџери.

Основните својства

Додатоци на производот