Жените&засилувач; Мажите Зимски Лигави Плетени Топли Капи Дебели Очила Плус Кадифена Скијачка Капа Женски Слаби Гравчиња За Зима

Жените&засилувач; Мажите Зимски Лигави Плетени Топли Капи Дебели Очила Плус Кадифена Скијачка Капа Женски Слаби Гравчиња За Зима

Това е достапна
DEN 123.52
Количина на стоки:

100% Полиестер Велкро затворање. Машинско Перење. ♕ ♕ Бидете подготвени на се : Бидете Подготвени на се оваа пролет, fall и зима. Со нашата буци кабелска плетена капа, вашиот ногин ќе биде топол, пријатен и стилски. ♕ ♕ Сериозна удобност : Ние Користиме премиум акрилно предиво што се протега за да одговара на сите ногини и луди фризури. Толку е удобно што нема да сакате да го соблечете. Кога ќе го соблечете, вашата коса може да изгледа уште подобро отколку пред да ја облечете. ♕ ♕ Сериозен стил : Без разлика дали се облекувате или се облекувате, ќе изгледате без напор стилски во оваа бобинка. Спарете ги со едноставни фармерки, здолништа или кошули и сите сте подготвени за тој ден. ♕ ♕ Вашиот најдобар Пријател За време на Постудените Месеци : Капа за ладно време што му е потребна на секој зимски авантурист. Совршен за пешачење, трчање, пешачење, лизгање на мраз, скијање и други активности на отворено. Можете исто така да го користите за да изгледате стилски во различни прилики. Една големина одговара на повеќето возрасни големина на главата. Тоа е одличен подарок и за членовите на семејството и пријателите. зимски плетени капи за жени зимски жени девојка мека топла плетена задебелена капа зимски топли жени плетени плетени капи од грав жени зимска плетена капа од грав плетена капа од бобинки жени плетена капа од бобинки плетена капа од бобинки печатени жени плетена капа лигави жени плетени плетени жени плетена капа плетена капа од грав за жени плетена бобинка за жени.

Основните својства

Додатоци на производот