Женски Женски Летни 2 Парчиња Облека Без Ракави Тркалезни Врвови На Вратот и Висок струк Со Обични Шорцеви Со Врвки За Тренерки

Женски Женски Летни 2 Парчиња Облека Без Ракави Тркалезни Врвови На Вратот и Висок струк Со Обични Шорцеви Со Врвки За Тренерки

Това е достапна
DEN 479.84
Количина на стоки:

Женскиот краток врв без ракави плус висок струк со шорцеви со врвки дводелен комплет, може добро да го покаже пропорцијата на вашето тело, ќе биде многу модерна и популарна летна облека оваа година! Овој костум е направен од памук, дури и во многу жешкото лето нема да се чувствувате лепливо и затнат~. 65% Памук, 35% Полиестер. Затворање на врвка. Миење Раце Само. Материјал - дводелен комплет за жени, овој женски тренерки е изработен од памук, кој е многу пријателски за кожата, мек и удобен. Лесната ткаенина што дише е строго избрана, така што нема да се чувствувате многу затнато во лето. Дизајн-Дводелни облеки за жени, женски тркалезен врат без ракави краток кроп топ со еластични шорцеви со еластични џебови со висок струк. Лабавото и секојдневно вклопување може да прими различни типови на тело, женските едноставни секојдневни комплети облека од две парчиња го максимизираат вашето "едноставно, но стилско" чувство. Стил - оваа женска облека од 2 парчиња секојдневна облека, можете да ја носите како комплет со сандали/влечки или патики. Или носете го горниот дел или шорцевите одделно со други предмети како што се кошули, покривки за сонце, спортски градници, фармерки, спортски панталони и многу повеќе. Можете исто така да ја носите како летна облека на плажа. Женските кратки комплети од 2 парчиња создаваат лето и на удобност и на стил за вас!!. Носење прилики-летната дводелна облека, овој лабав и удобен комплет шорцеви од 2 парчиња погоден за многу прилики, како Што Се Секојдневно Носење/Работа/Запознавање/Одмор/Патување/Плажа/Вежбање/Утринско Трчање и така натаму. Овој краток памучен комплет ќе ве одржува удобно цел ден и е задолжителен за вашата летна гардероба!. Совети за затоплување - жени 2 парчиња секојдневни комплети облека, стилот на поставениот врв е краток врв без ракави, ако сакате порелаксирано чувство, можете да изберете големина поголема, ве молиме погледнете го деталниот опис на страницата со производи подолу за избор на големина.(Ве молиме рачно миење во ладна вода на нежен циклус или машинско перење во кеса за перење, миење по боја/не избелувајте. 65% Памук, 35% Полиестер. Затворање на врвка. Миење Раце Само. Материјал - дводелен комплет за жени, овој женски тренерки е изработен од памук, кој е многу пријателски за кожата, мек и удобен. Лесната ткаенина што дише е строго избрана, така што нема да се чувствувате многу затнато во лето. Дизајн-Дводелни облеки за жени, женски тркалезен врат без ракави краток кроп топ со еластични шорцеви со еластични џебови со висок струк.

Основните својства

Додатоци на производот