Essentialsенски четкан технолошки џогер панталони

Essentialsенски четкан технолошки џогер панталони

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

88% полиестер, 12% еластан Затворање на влечење. Удобно и опуштено вклопување. Мека, лесна, ткаенина од маичка за влага со влага со четкан грб. Две џебови од предната рака. Врза од половината. Ги слушаме повратните информации на клиентите и да ги прилагодиме сите детали за да се обезбеди нашата облека да биде поудобна, повисок квалитет и подолготрајно-по прифатливи цени за целото семејство.

Основните својства

Додатоци на производот