Фанки Џунке Мама И Јас Мајка Ќерка Низок Профил Неконструирана Везена Бејзбол Лепенка Капа Капа

Фанки Џунке Мама И Јас Мајка Ќерка Низок Профил Неконструирана Везена Бејзбол Лепенка Капа Капа

Това е достапна
DEN 639.84
Количина на стоки:

100% памук Затворање на кука и Јамка. Миење Раце Само. ОДЛИЧЕН ИЗГЛЕД : Вие И вашето дете ќе ја занишате оваа пони капа со слатки и експресивни изреки извезени на предната страна. Вие и вашето малечко можете да ја покажете вашата личност во посебни прилики или секојдневниот живот. Изгледајте спортски и лежерно со допир на сјај. ОДЛИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ : една големина најмногу одговара. Големина на деца : внатрешниот обем е 20,5 инчи, но прилагодливиот прицврстувач за кука и јамка се прилагодува помеѓу 18-22 инчи. Должината на работ е 2,5 инчи. Големина на возрасни : Внатрешниот обем на оваа капа е 22 инчи, но може да се прилагоди за мерење некаде помеѓу 20 и 24 инчи, со неколку различни големини на главата. Должината на работ е 2,75 инчи. КОГА ДА НОСИТЕ : оваа бејзбол капа за опашка за деца е одлична за носење кога кампувате, на игралиште, во парк, шетате по кучиња, софтбол, одбојка, трчање, ЈП, на одмор и многу повеќе. ОДЛИЧЕН ИЗГЛЕД : гроздобер стил; Измиена круна со Низок профил; 6 панел, дизајн на поло стил. Различни изреки за избор во многу различни бои како црна, бела, чај, корали, сива и камо. Неконструираниот стил дава атмосфера на "тато шапка". ЗОШТО ЌЕ ВИ се ДОПАДНЕ : основните карактеристики на бејзбол капа вклучуваат прилагодливо затворање, неструктурирана круна со низок профил, опуштено вклопување и целодневна удобност. Изгледа одлично за жените и мажите. Врвните изреки вклучуваат : " Мама Мечка"," Куче Мама"," Плажа Те Молам"," Лош Ден На Косата"," Среќен Кампер "И"Косата На Бродот Не Се Грижи".

Основните својства

Додатоци на производот