1 I. D Држач За Алат За Цврста Мелница Адаптер Редуктор Ракав 1 1/4 Стебло 1.0 1.25-MB6864RDT

1 I. D Држач За Алат За Цврста Мелница Адаптер Редуктор Ракав 1 1/4 Стебло 1.0 1.25-MB6864RDT

Това е достапна
DEN 1446.40
Количина на стоки:

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТАПРОДАДЕНО ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТОЈБА : КОРИСТЕН ШАНК Е ИЗМЕНЕТ ВИДЕТЕ ЈА ГОЛЕМИНАТА НА СЛИКИТЕ / ЕТИКЕТИРАЊЕ : 1" I. D X 1 1/4 " SHANKMANUFACTURER / БРЕНД : M & J АЛАТКИ ДОО ВИ БЛАГОДАРИМЕ за ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : ФР-1-1-ЈАС-10.

Основните својства

Додатоци на производот