Www.eqworship.com - суровини Број на страница 1

ЈУЕСФЗ 99,9% Чист Бакар Цу Метал Лим Фолија Плоча Т2 Висока Чистота Метална Фолија Ролна, 200х1000мм, Дебелина 0,05 мм Месинг Плоча

100% Сосема нов и висок квалитетБакарна чистота : 99,9%.Чист Лист Од Бакарна Фолија, Сам Рачно изработен мате

DEN 1336.00
Проверка на достапноста: Това е достапна
Носете отпорни лизгави леани најлон 6 лист, мазна завршница, ASTM D5989, бела, 2 дебела, 24 ширина, 24 должина

Мазна завршница Носете отпорни лизгави леани најлон 6 лист Ги исполнува спецификациите ASTM D4066 Листови м�

DEN 11479.52
Проверка на достапноста: Това е достапна
Чувствував Полирање Чекан, 1 Пар Пијано Чекан Брусење Плоча Издржлив Лесен За Држење Цврсто Дрво Брзо Брусење За Поправка

Рачка ЗА ОБЛИК на С : заоблениот стисок Во Форма На С совршено се вклопува на површината на филцот на гла�

DEN 2.67
Проверка на достапноста: Това е достапна
ЛАБАЛФА 304 Екран од Нерѓосувачки Челик, 80 Мрежести Мрежести Екрани од Нерѓосувачки Челик 19,6 инчи X 8 стапки, Дијаметар на Жица 0,13 мм, Тврд

ГОЛЕМИНА НА ПРОИЗВОДОТ 1кг / 2,2 фунти ЗАБЕЛЕЖАНО Пакување : жичаниот екран се тркала во поштенски цевки с�

DEN 927.84
Проверка на достапноста: Това е достапна
Heyaarbeit 6mm Карбонски Влакна Прачка БАР Diy Предмет Поддршка Столбови ЗА RC Авион Мат Пол 200mm 7.87 Инчен 1pcs

®ПараметриДијаметар : 6мм / 0,24"; Должина : 200мм / 7,87"; Материјал : Јаглеродни Влакна ●Висок Материјал● оваа

DEN 2.67
Проверка на достапноста: Това е достапна
Dmiotech 20 пакет 150mmx1mm 304 не'рѓосувачки челик шипка за струг за занаетчиски модел за занаетчиски модел модел на брод модел на бродови

Апликација : 304 шипки од не'рѓосувачки челик се широко користени за моделот, модел хеликоптер, модел брод

DEN 1.33
Проверка на достапноста: Това е достапна
Гумен лист, оценка за економија на неопренови, ширина на гума 4 во, гума должина 12 во, гума дебелина 1/8 во, 60А, леплива поддршка

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

DEN 107.84
Проверка на достапноста: Това е достапна
Syzhiwujia метална бакарна фолија чист бакарен лист фолија месинг лист 200X200mm Дебелина 0. 8мм за метални занаети Поправки DIY месинг

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 2.67
Проверка на достапноста: Това е достапна
Согудио месинг плоча чиста бакарна лим фолија бакарен лим метал метал 0,8мм дебелина X 300mm должина, 1 компјутер , 100мм месинг

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 959.84
Проверка на достапноста: Това е достапна
Гума лента, неопрена, ширина на гума 8 во, гума должина 1 стапки, гума дебелина 3/4 во, 40а, леплива поддршка

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о

DEN 410.08
Проверка на достапноста: Това е достапна
Приеми за хартија за хартија Хемотон, со шилести за шилести за шилести, проверете ја сметката за прием на метална хартија за прием на хартија,

Исклучителната нокти за прием може да се користи како маса за облекување или декорација на работната ма

DEN 1369.60
Проверка на достапноста: Това е достапна
Z Креирај дизајн месинг плоча бакарен лист бакарен метален лим со фолија, 2мм х 100мм х 100мм метална бакарна фолија

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 0.33
Проверка на достапноста: Това е достапна
Гумен лист, оценка за економија на неопренови, ширина на гума 2 во, гума должина 36 во, гума дебелина 1/8 во, 40А, обична поддршка

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

DEN 100.80
Проверка на достапноста: Това е достапна
Јиванго Бакар Лист Фолија H62 Месинг Плоча Метал DIY Експеримент Дебелина Лист 0,5 Mm, Ширина 300Mm/11,8 Инчи, Долги 305Mm/ 12nch

Месингот има висока јачина, висока цврстина и добра пластичност, но сепак може добро да ја издржи обрабо

DEN 1855.68
Проверка на достапноста: Това е достапна
2/3/4/5/6/8/10/12-40MM бои полиетилен лим пластична табла Висока температура PE/UPE/HDPE плоча за CNC гравирање на сечење DIY -

Големина : 200x300mm, боја : сина, дебелина : 12мм Стандарден или нестандарден : стандард Облик : рамен заптивка

DEN 876.64
Проверка на достапноста: Това е достапна
Гумен лист, неопрена, ширина на гума 10 во, гума должина 3 стапки, гума дебелина 3/32 во, 40А, леплива поддршка

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о

DEN 0.67
Проверка на достапноста: Това е достапна
Црвен пластичен лист, 8 X 12 X 1/8 2 парчиња Пластичен лист боја ABS, црвен акрилен лим ABS материјали Плексиглас лист со заштитна хартија

Карактеристики : Чиста дебелина на црвениот цврст материјал од 3мм, стапка на пренос на светлина од 2%, пр�

DEN 143.84
Проверка на достапноста: Това е достапна
САД запечатуваат најголемиот дел-PS-UHMW-599 бела пластична лента UHMW со LSE акрилно лепило, 1/8 висина, 1 ширина, 24 должина

Облик : Бар; Материјал : UHMW полиетилен; Оценка : стандард; Тип на поддршка : Акрилно лепило Дебелина : 1 / 8 "; �

DEN 2.67
Проверка на достапноста: Това е достапна
САД запечатуваат најголемиот дел-PS-CAC-348 фрлени акрилен пластичен лим, 2 висина, 8 ширина, 12 должина

Облик : лист; Материјал : леано акрилик; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 2 "; толеранци

DEN 0.33
Проверка на достапноста: Това е достапна
САД запечатуваат гумен лист од неопренови со акрилно лепило, 60A, 1/2 висина, 36 ширина, должина од 36

Облик : лист; Материјал : Неопрена; Оценка : стандард; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : Акрилно лепило Дебе�

DEN 1524.80
Проверка на достапноста: Това е достапна
САД запечатуваат најголемиот дел-PS-UHMW-186 UHMW полиетилен пластична лента, 1/2 висина, 1-1/2 ширина, 24 должина

Облик : Бар; Материјал : UHMW полиетилен; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 2 "; толеранц

DEN 215.68
Проверка на достапноста: Това е достапна
САД запечатуваат најголемиот дел-PS-AC-244 бела ацетална пластична лента, 2 висина, 3 ширина, 24 должина

Облик : Бар; Материјал : ацетален кополимер; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 2 "; толер

DEN 1.67
Проверка на достапноста: Това е достапна
Умки месинг плоча бакарен лист 99,9% бакарен Cu метален лим фолија 0. 1x300x1000mm за аеро -вселенска занаетчиство, 0,1мм*300мм*1000мм

Има добра електрична спроводливост, топлинска спроводливост и други својства на обработка Бакарните п�

DEN 583.36
Проверка на достапноста: Това е достапна
Чиста акрилна лист плексиглас 12 X 12 инчи - дебелина од 1/8 инчи за занаетчиски проекти, знаци, проекти за DIY - 4 пакувања

Се користи за рекламирање, табла за знаци, декорација, занает Снимки за знаци, рамка за фотографии, wallидн

DEN 2.33
Проверка на достапноста: Това е достапна
Жените Влечат Потресени Џогери Од Тексас Опуштено Вклопување Искинати Фармерки Со Права Нога Еластичен Струк Со Среден Пораст Дечко Жан

?[Материјал] Усвои висококвалитетна тексас ткаенина, која има карактеристики на мекост, дишење, еластич�

DEN 0.33
Проверка на достапноста: Това е достапна
2 пакувања огледало леани акрилни плексиглас чаршафи 1/8 дебели лесни за сечење пластично плекси стакло со заштитна хартија за знаци,

Заедни акрилни придобивки наспроти екструдирани : Подобра обработка со струг, вежба, мелење, рутирање, л

DEN 511.84
Проверка на достапноста: Това е достапна
Z Креирај дизајн месинг плоча бакарна фолија метална плоча за плочки со плочки за плочки со плочки- општа употреба DIY или изведувачи

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 1.00
Проверка на достапноста: Това е достапна
Умки месинг плоча бакарен лист 99,9% бакарен Cu метален лим фолија 0. 1x300x1000mm за аеросфера за занаетчиство, 0,2мм*300мм*1000мм

Има добра електрична спроводливост, топлинска спроводливост и други својства на обработка Бакарните п�

DEN 740.00
Проверка на достапноста: Това е достапна
Метална плоча од месинг плоча метална метална метална мерачка мерач на бакарен лист добра спроводливост 5mmx100mmx150mm метална фолија

Материјал : Има добри механички својства и термичка стабилност Богати спецификации и големини : 5mmx100mmx150m

DEN 973.28
Проверка на достапноста: Това е достапна
САД запечатуваат најголемиот дел RS-E60-154 EPDM гумена лента со акрилно лепило, 60A, 1/32 Висина, 2 ширина, 10 'должина

Облик : лента; Материјал : EPDM; Оценка : стандард; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : Акрилно лепило Дебелина :

DEN 540.80
Проверка на достапноста: Това е достапна
Гледање 2015 предлози