Челмакс СМ-АЦ-18750 - 2 Хсс Прстенест Секач со Пилот Игла, 1-7/8 х 2

Челмакс СМ-АЦ-18750 - 2 Хсс Прстенест Секач со Пилот Игла, 1-7/8 х 2

Това е достапна
DEN 2.67
Количина на стоки:

м2ал формулација за оптимални перформанси на сечење Произведете дупки без бруси за неколку секунди. Индустриски стандард " Велдон Шенк. Вклучува претходно инсталиран пилот-игла. Челик со голема брзина Челик Прстенестите секачи користат комерцијална металургија м2ал која обезбедува оптимална комбинација на карактеристики на цврстина и дисипација на топлина. Резултатот се секачи кои чуваат остар раб и не стануваат кршливи при континуирана употреба, го минимизираат кршењето на секачот.

Основните својства

Додатоци на производот