Сина Морска Желка Виси Кујнски Крпи 2 Пакување Акварел Желка Абсорбента Бришење Крпи За Садови Океан Животно Вратоврска Крпа За Бања Домашен Декор

Сина Морска Желка Виси Кујнски Крпи 2 Пакување Акварел Желка Абсорбента Бришење Крпи За Садови Океан Животно Вратоврска Крпа За Бања Домашен

Това е достапна
DEN 271.84
Количина на стоки:

●Големина На производот+ акварел морски животни шема крпи за раце што се расплетуваат се 17"л х 12"В, вклучена е 2 парчиња крпа по пакување Мекиот материјал на допир кујнските крпи за раце ви овозможуваат да уживате во чистење без проблеми без непријатност за вашата кожа, идеални за секојдневна употреба, како крпа за раце, крпи за врзување или кујнски крпи. Quality Calleter Print крпи за раце од океанска морска желка се изработени од 100% полиестерски мек корален кадифе. Оваа ткаенина има брзо сушење и добра апсорпција на вода, лесна и тенка, дише, не брише трага, не е лесно да се избледи флокулант и не е лесно да ја изгребате раката, садовите, масите, површините на каросеријата на автомобилот. ●Лесен За Складирање ● удобниот дизајн на висечката јамка ги прави крпите за садови лесни за закачување насекаде низ вашиот дом за употреба со брз пристап и ги спречува крпите да се лизгаат на подот, така што тоа не зазема место и добро за одвод. Меките крпи за миење бања се погодни за носење, погодни за излети, скари и патувања. ●Повеќенаменски●Поради својата мекост и ултра абсорбента, можете да ја користите оваа подводна крпа за животни како кујнски крпи за раце, крпи за садови, детско марамче, крпи за бања ,средство за чистење автомобили и така натаму, исто така како декор совршен за бања, мијалник, гостинска соба, тоалет. Овие висечки крпи за садови се разноврсни и корисни. ①Одлични Идеи За Подароци Пешкирите за Садови се еколошка алтернатива на хартиените крпи.Тие се добри подароци за семејството, пријателите, колегите, родендените, празниците. Можете да ги користите За Божиќ, годишнина, денот на благодарноста, свадба, денот на мајката, вљубените и други денови,како подарок за домаќинство. Сите ги сакаат овие. Уникатната шема ги прави крпите да се истакнуваат и идеален декор за вашата кујна и бања, создава пријатен изглед и го разубавува вашиот дом.

Основните својства

Додатоци на производот