1 Парче Држач За Сапун Држач За Сапун Држач За Сапун За Туширање Правоаголник Сапун За Туширање Сад За Бамбус Сапун Држач За Кутија За Сапун Бамбус Држач За Садови З?

1 Парче Држач За Сапун Држач За Сапун Држач За Сапун За Туширање Правоаголник Сапун За Туширање Сад За Бамбус Сапун Држач За Кутија

Това е достапна
DEN 127.84
Количина на стоки:

Изработен од квалитетен бамбус, издржлив Лесен за употреба и чистење, може да помогне да се исцеди вишокот вода, може цврсто да го држи сапунот и да спречи паѓање на сапунот. Може да го одржува вашиот сапун секогаш сув и подалеку од работната површина, да го продолжи работниот век на сапунот. Погоден за кујна, бања, помошни простории, перална, туш, када, работилници, гаражи итн. Пакетот вклучува : Држач за Сапун Од 1 Парче●Изработен од квалитетен бамбус, издржлив.5*8*2 см)●Лесен за употреба и чистење, може да помогне да се исцеди вишокот вода, може цврсто да го држи сапунот и да спречи паѓање на сапунот.●Погоден за кујна, бања, помошни простории, перална, туш, када, работилници, гаражи итн.Поради причината за светлината и дисплејот, бојата може да има мала разлика. Ова е неизбежно, ве молиме разбирање!2.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.

Основните својства

Додатоци на производот