Божиќна Лубеница Летни Висечки Крпи За Раце За Бања Украсни Крпи За Чистење Кујнски Марамчиња Партали Со Крпи За Садови Со Висечка Јамка

Божиќна Лубеница Летни Висечки Крпи За Раце За Бања Украсни Крпи За Чистење Кујнски Марамчиња Партали Со Крпи За Садови Со Висечка Јамка

Това е достапна
DEN 159.84
Количина на стоки:

●Стандардна Големина ● големината На оваа рачна крпа за бања е 30 "х 15" Quality Calliter Qualiester Polyester во предниот и премиум памук во задната страна.Не само убава, туку и ултра мека, која е пријателска за кожата. ●Стилски Дизајн Е Отпечатен од прекрасната и стилска шема, оваа крпа за перење е многу соодветна за бања, теретана, канцеларија и спа центар. ①Прилика нашата крпа за раце е совршена за употреба како украсна крпа за раце, крпа за гости, крпи за прсти и крпа за миење. Покрај тоа, погоден е и за употреба во спортски активности. ●Лесна Нега/Машина Измиена Без Расипување, Натрупување или Губење На Влакненца Под Вода Со Ниска Температура и Дополнително Брзо Сушење. ●Стандардна Големина ● големината На оваа рачна крпа за бања е 30 "х 15". Quality Calliter Qualiester Polyester во предниот и премиум памук во задната страна.Не само убава, туку и ултра мека, која е пријателска за кожата. ●Стилски Дизајн Е Отпечатен од прекрасната и стилска шема, оваа крпа за перење е многу соодветна за бања, теретана, канцеларија и спа центар. ①Прилика нашата крпа за раце е совршена за употреба како украсна крпа за раце, крпа за гости, крпи за прсти и крпа за миење. Покрај тоа, погоден е и за употреба во спортски активности.

Основните својства

Додатоци на производот