Тодозо Четка За Заби Багажник Удар Лесен Луксузен Чаша За Миење Уста Чаша За Четкање Ѕидна Кутија За Складирање Бања Неколку Чаши За Цилиндри За Заби За Украсување

Тодозо Четка За Заби Багажник Удар Лесен Луксузен Чаша За Миење Уста Чаша За Четкање Ѕидна Кутија За Складирање Бања Неколку Чаши

Това е достапна
DEN 55.68
Количина на стоки:

Функција За Одводнување, Така Што Вашата Четка За Заби Не Акумулира Вода, Чувајте Ја Сува И Избегнувајте Производство На Слатко Животно, Лесен За Употреба, Удобен. Отстранливи Делови, Лесни За Миење И Чистење На Диспензерот. Без Електрична Енергија, Без Трошоци За Одржување, Дојдете Со Држач За Четки За Заби Што Може Да Ги Држи Четката За Заби И Пастата За Заби, Сортирање И Украсување На Местото, Подобрување На Здравјето На Животната Средина Во Бањата И Консолидација. Лесно Инсталиран Со Двострана Леплива Лента, Совршен За Семејство, Канцеларија, Хотел , Училиште, Студентски Дом, Фитнес, Градинка. Четка За заби Багажник Удар Лесен Луксузен Чаша За Миење Уста Чаша За Четкање Ѕидна Кутија За Складирање На Бања Неколку Чаши За Цилиндри За Заби За Украсувањематеријал : пп+пвц големина : како што е прикажанопроизвод вклучуваат : 1пц Кутија за Складирање.

Основните својства

Додатоци на производот