Мармарис Ко. Бамбус Крпи За Капење Комплет од 2 Луксузни Крпи За Капење, Преголеми Крпи За Капење, Крпи За Капење со Висечка Јамка

Мармарис Ко. Бамбус Крпи За Капење Комплет од 2 Луксузни Крпи За Капење, Преголеми Крпи За Капење, Крпи За Капење со Висечка Јамка

Това е достапна
DEN 2.33
Количина на стоки:

Бамбус и турски Памук : овие екстра големи крпи се направени со Вискоза од бамбус (70%) и Премиум турски Памук (30%) Мешавина од бамбус и турски памук создава меки, абсорбента лесни, чисти и издржливи крпи. Уникатен Дизајн : Нашите бамбусови крпи за бања имаат дизајн на растенија од бамбус што ќе и даде природен изглед на вашата бања. Тие можат да се користат и како украсни крпи. Комплет од 2 : тие се убаво спакувани со лента и големи крпи за капење, секоја со димензии 36 Х 58 инчи, што ги прави поголеми од повеќето крпи за капење со редовна големина. Чист : бамбусовите крпи имаат чисти својства што ги одделуваат од другите. Бамбусот е органско растение и овие крпи за капење се целосно зелени, отпорни на ододр и алергија, произведувајќи помалку влакна што ги прави чиста животна средина и одржлив ресурс. Лесно и Брзо Сушење : Овие крпи се лесни што им овозможуваат да се исушат побрзо и да спречат натрупување, оставајќи ја вашата кожа свежа и чиста. Овој комплет за крпи доаѓа со ознака што можете да ја користите и како јамка за закачување исушете ги после туширање. Бамбус и турски Памук : овие екстра големи крпи се направени со Вискоза од бамбус (70%) и Премиум турски Памук (30%). Мешавина од бамбус и турски памук создава меки, абсорбента лесни, чисти и издржливи крпи. Уникатен Дизајн : Нашите бамбусови крпи за бања имаат дизајн на растенија од бамбус што ќе и даде природен изглед на вашата бања.

Основните својства

Додатоци на производот