Фехун Бања Столици, Туш Стол Бања Столче Лизга Постари Лица Со Посебни Потреби Туш Стол Бања Туш Стол Бремена Жена Бања Столче

Фехун Бања Столици, Туш Стол Бања Столче Лизга Постари Лица Со Посебни Потреби Туш Стол Бања Туш Стол Бремена Жена Бања Столче

Това е достапна
DEN 0.33
Количина на стоки:

Ако Не Можете Да Стоите Долго време Или Едноставно Сакате Повеќе Да се Опуштите Под Туш, Оваа Столица за Капење е Идеален Избор Овој Стол За Туширање е Лесен, Прилагодлив Стол за Туширање Во Висина. Лесниот Стол За Туширање Е Пренослив за Патување или Складирање,Лесен за Чистење. Користењето На Столот Под Туш или Влажна Просторија Може да Помогне Да се Зголеми Самодовербата Кога Ќе Се Покажеза Дете или Постара личност. Оваа Столица За Туширање Ви Овозможува Да Седнете Кога Ќе Се Покажетеза Да Ја Зголемите Удобноста и Да Ја Направите Порелаксирачко Искуство. Ако Не Можете Да Стоите Долго време Или Едноставно Сакате Повеќе Да се Опуштите Под Туш, Оваа Столица за Капење е Идеален Избор. Овој Стол За Туширање е Лесен, Прилагодлив Стол за Туширање Во Висина. Лесниот Стол За Туширање Е Пренослив за Патување или Складирање,Лесен за Чистење. Користењето На Столот Под Туш или Влажна Просторија Може да Помогне Да се Зголеми Самодовербата Кога Ќе Се Покажеза Дете или Постара личност. Оваа Столица За Туширање Ви Овозможува Да Седнете Кога Ќе Се Покажетеза Да Ја Зголемите Удобноста и Да Ја Направите Порелаксирачко Искуство. Вашето Задоволство Е Нашата Најголема Потрага. Ако Имате Какви било Прашања, Слободно Контактирајте Не, Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа.

Основните својства

Додатоци на производот