Cnnrug Сапун Диспензерот Автоматско Миење Раце И Пенење Сапун Диспензерот Пена Сензор Течност Шише Перење Мобилен Телефон Ѕид Монтирани Сапун Диспензерот

Cnnrug Сапун Диспензерот Автоматско Миење Раце И Пенење Сапун Диспензерот Пена Сензор Течност Шише Перење Мобилен Телефон Ѕид

Това е достапна
DEN 272.00
Количина на стоки:

Школка материјал : пластика Инсталација : монтиран на ѕид. Капацитет : 400мл. Интимен дизајн за заклучување на деца за лесно да се пробие супер деструктивната моќ на непослушните бебиња. Автоматска индукција, бесконтактна, ефикасно намалување на ризикот од пренос на бактерии преку контакт. Материјал на школка : пластична инсталација : метод на работа монтиран на ѕид : инфрацрвено сензоринфрацрвено растојание : 0-15см капацитет : 400млинтимален дизајн за заклучување на децата за лесно да се пробие супер деструктивната моќ на непослушните бебињаавтоматска индукција, бесконтактна, ефикасно намалувајќи го ризикот од пренесување на бактерии преку контакт.

Основните својства

Додатоци на производот