Силиконски Пренослив Туш Држач За Чаши За Пиење За Сите Конзервирани пиво &засилувач; Вино, Карактеристики Силиконски-Зафат Технологија, Отстранлив &засилувач; Едн

Силиконски Пренослив Туш Држач За Чаши За Пиење За Сите Конзервирани пиво &засилувач; Вино, Карактеристики Силиконски-Зафат

Това е достапна
DEN 3.00
Количина на стоки:

Пивото се залага за тушеви не ви требаат пијавки, лепила или држачи монтирани на ѕидСилен водоотпорен необележан лепак на задниот дел од полицата може цврсто да ја сфати мазната површина на стакло, огледало, мермер, метал, мазна керамичка плочка, ламинат и така натаму on.It не остава остатоци. Прво, исчистете ја површината што сакате да ја користите.Второ, излупете ја грбната мембрана.Трето, нанесете го производот на површината за да ги измазните сите воздушни меури за време на употребата.За најдобри резултати, почекајте околу 8 часа пред употреба. Барате решение за складирање бања што ги прави љубоморни другите решенија за складирање? кади за складирање со специјално дизајнирани дренажни дупки кои ќе складираат шампони, балсами, миење на лице или нешто помеѓу. Нашата решетка за пиво во бањата изработена од бпа-без мирис-силиконски, Мек и флексибилен. Производите се отстранливи и еднократно.Ако сте многу на пат, вашиот комплет со задоволство ќе патува со вас. Прво, исчистете ја површината што сакате да ја користите.Второ, излупете ја грбната мембрана.Трето, нанесете го производот на површината за да ги измазните сите воздушни меури за време на употребата.За најдобри резултати, почекајте околу 8 часа пред употреба на пивските штандови за туширање не им требаат пијавки, лепила или држачи монтирани на ѕид.

Основните својства

Додатоци на производот