Адорила Метал Бања Чаша Диспензерот, За Еднократна Употреба Хартија Бања Чаша Држач, Countertop Чаша Чување Организатор За Домашна Канцеларија

Адорила Метал Бања Чаша Диспензерот, За Еднократна Употреба Хартија Бања Чаша Држач, Countertop Чаша Чување Организатор За Домашна

Това е достапна
DEN 159.84
Количина на стоки:

Држач за чаши изработен од јаглероден челик, тврд и лесен за чистење (Едноставно исплакнете со топла вода и избришете ја со крпа). Држачот за хартиена чаша за еднократна употреба прифаќа силиконска нелизгачка подлога, поставете ги предметите цврсто и не е лесно да се лизгаат. Диспензерот за хартиени чаши овозможува лесно поставување во тесни простори, како на пример во агол од кафе, кујна, дневна соба итн. Одржување на бирото уредно. Димензија на држачот на диспензерот за хартиена чаша : 3w "x 3 f" x 4 "(9cm x 9,2 cm x 10cm). Содржина на пакетот : метален држач за чаши за еднократна употреба x 1. Карактеристики на Држачот за Хартиена Чаша за Еднократна Употреба : - диспензерот За Чаши со голем засек за полесен пристап до чашите. - Држач за хартиена чаша за еднократна употреба што се користи во домот, канцеларијата, кафулето, ресторанот, салонот или забавата. Забелешка : - само држач За чаши За еднократна употреба, други не се вклучени.

Основните својства

Додатоци на производот