- Полица Балкон Бања Подот Држач За Крпи Држачи За Пешкири Стојат Додатоци За Бања, Мултифункционален Организатор За Складирање, Отпорен На ' Рѓа, Заштеда На Простор

- Полица Балкон Бања Подот Држач За Крпи Држачи За Пешкири Стојат Додатоци За Бања, Мултифункционален Организатор За Складирање, Отпорен

Това е достапна
DEN 3020.48
Количина на стоки:

Држач За Крпи За Подот,Решетка За Бања Со Метални Крпи 2 Решетки Самостојна Полица За Сушење 2 Нивоа Организатор За Складирање Кафеави Крпи За Перење Складирање со 2 Скалила : Две Шипки За Пешкири Обезбедуваат Доволно Простор За Складирање На Повеќе Крпи Додека Им Овозможуваат Да се Исушат На Воздух. Вклучува Гумен Ракав за Прицврстување На Горниот Дел од Решетката до Ѕидот За Добро Триење и Стабилност. Држачот За Крпи Висок 100 см е Изработен Од Метал Со Издржлива Завршница Отпорна на ' рѓа. Држачот за Скали за крпи е За Закачување И Големи и Мали Крпи за Капење,Идеални за Секоја Бања,Соба за Перење или Спална Соба со Современ Декор. Спецификација : Материјал : Железна Површина : Боја На Висока Температура : Црна, Бела, Златен Стил : Слободно Стоењеза Големина На Производот : 60х22х100см/70х22х100цмпакет Големина : 102х25х7кмпакетот Вклучува : 1 Х Самостојна Решетка За Крпи (Не Се Вклучени Крпи )100% Гаранција За Задоволство : Стоиме зад Квалитетот на Сите Наши Производи.Ако Имате Анг Прашање Ве Молиме Слободно Контактирајте не.

Основните својства

Material:
Iron
Surface:
High Temperature Paint
Color:
Black,White,Gold
Style:
Free Standing
Product Size:
60X22X100Cm/70X22X100Cm
Package Size:
102X25X7Cm
Package Includes:
1 X Freestanding Towel Rack ( Towels Not Included )
100% Satisfaction Guarantee:
We Stand behind Quality of All of Our Products.If You Have Ang Question Please Feel Free to Contact Us.

Додатоци на производот