Бебе Девојки Денот На Благодарноста Турција Топ Панталони Лента За Глава облека 3-парчиња Сет Крем Фуксија 6-12М/3ХС

Бебе Девојки Денот На Благодарноста Турција Топ Панталони Лента За Глава облека 3-парчиња Сет Крем Фуксија 6-12М/3ХС

Това е достапна
DEN 463.84
Количина на стоки:

Повлечете го затворањето Миење Раце Само. [ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ] ТОЧНО НА ГОЛЕМИНИ и великодушно се вклопуваат. Секој стил има специфичен опис на големината, ве молиме проверете.Ако таа е помеѓу 2 ГОЛЕМИНИ, изберете поголема големина. 3-парче врвот, панталони и појавување на лента за глава во собата. Прекрасниот врв содржи крем елече со Турција апликација на градите во комбинација со сенф фуксија ленти панталони со 2 слатки лакови на возбудувања. Ние нудиме бесплатна рачно изработена соодветна лента за глава за да ги натераме девојките да се издвојат од толпата. Сигурни сме дека таа ќе биде со оваа супер симпатична и трендовска облека. Лесно е да се поздрави падот со насмевка носејќи го овој весел сет! Измешајте и усогласете ги овие три парчиња за да создадете многу изгледи!. 95% памук и 5% полиестер. Мека и удобна за целодневно носење. Рачно миење ладно. Легнете рамно за да се исуши. Вашето мало ангелче може да се подготви за забава, ден на училиште или само да изгледа слатко трчање со мама или тато во овој комплет /фустан за облека . Нашите облеки или фустани се направени од материјал за мешавина од памук со додаден спандекс за истегнување, што го прави облекувањето ветре, а дното е направено од ткаенина од памучна мешавина за удобност во текот на целиот ден.

Основните својства

Додатоци на производот