BRST 5V AC/DC адаптер за Motorola MBP843 Connect MBP843Connect MBP843Connect-2 MBP843Connect-3 MBP843Connect-4 MBP843ConnectPU Видео Монитор за бебиња 5.0V 5VDC Полнач за напојување

BRST 5V AC/DC адаптер за Motorola MBP843 Connect MBP843Connect MBP843Connect-2 MBP843Connect-3 MBP843Connect-4 MBP843ConnectPU Видео

Това е достапна
DEN 1024.00
Количина на стоки:

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50/60 Hz, употреба во светот Безбеден стандард : FCC , CE, ROSH. Заштита на краток спој, над заштита на напон, над заштита на топлина. Проверете го вашиот модел дали е ист како списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купите погрешни производи. BRST 5 V AC / DC адаптер за Motorola MBP843 Connect MBP843 Connect MBP843 Connect-2 MBP843 Connect-3 MBP843 Connect-4 MBP843 Connect PU Видео Монитор за бебиња 5.0 V 5 VDC Полнач за напојување. BRST 5 V AC / DC адаптер за Motorola MBP843 Connect MBP843 Connect MBP843 Connect-2 MBP843 Connect-3 MBP843 Connect-4 MBP843 Connect PU Видео Монитор за бебиња 5.0 V 5 VDC Полнач за напојување.

Основните својства

Додатоци на производот