Американски менувач 517271 Комплет за менувач

Американски менувач 517271 Комплет за менувач

Това е достапна
DEN 9511.84
Количина на стоки:

Апликација : : 4 L60 Стил на менувач : : Само копче за притискање. Големина на раката на менувачот : : 16in единечен свиок. Завршување на раката на менувачот : : Chrome. Копче : : Билет. Апликација : : 4 L60. Стил на менувач : : Само копче за притискање. Големина на раката на менувачот : : 16in единечен свиок. Завршување на раката на менувачот : : Chrome. Копче : : Билет. Копчето за притискање на Chr Blk Boot 16 "Рачка на копчето за автоматски менувачи на компанијата за преноси на компанијата за пренесување нудат прилагодени менувачи на менувачи со уникатни опции за предни, средни или задни монтирани, прилагодувања на повеќе оски и вистинско изработено занаетчиство. Достапно во едно единечно копче за копче или операција или операција на копче за притискање или Поставување со двојно копче за копче / странично копче за промена. Нашиот патентиран се-нов американски менувач "" Двојна акција "" Склопување на менувачот прави сè што ви треба во менувач! Без разлика дали ви се допаѓа стандардниот стил на копчето за притискање или претпочитате стара училишна страна Операција на дејствување на менувачот, ви го дадовме токму она што е потребно за да одговара на вашиот стил. Променете, како и да сакате! Користете го кое било копче што го сакате! таму? Отидовме уште подалеку и го изградивме секој комплет што може да се замисли за овој одличен менувач со другите одлични компоненти за да ви овозможи да го добиете она што ви треба цело време со леснотија.

Основните својства

Додатоци на производот