HGOLHZCC 12605109 BODY на гаснење 102мм погон со жица LSX се вклопува за Chevrole*t Camaro pontia*C g8 gm ls3 ls7 ls9 lsx lsa

HGOLHZCC 12605109 BODY на гаснење 102мм погон со жица LSX се вклопува за Chevrole*t Camaro pontia*C g8 gm ls3 ls7 ls9 lsx lsa

Това е достапна
DEN 0.67
Количина на стоки:

Број на дел од производителот : 12605109 Ова 102мм LS3/L92/LS7/LSXR (електронско) тело на гаснење, ќе работи GM LS3 LS7 LS9 LSX LSA. Премиум квалитет : Произведено строго во согласност со ОЕ спецификациите и висок квалитет за долготрајна издржливост, дизајнирана од висококвалитетни материјали за подобрување на сигурноста и издржливоста ;. Лесно за инсталација : Пребарување видео за инсталација на Интернет ќе се препорачува и секогаш ќе носи заштита на очите и ќе започне со алатки за инсталација;. Услуга по продажбата : Нашите професионални функции и високата сигурност ќе ви донесат различни искуства. Ако имате какви било прашања во врска со производот, Ве молиме слободно контактирајте не, ќе се обидеме да ви одговориме во рок од 24 часа. Број на дел од производителот : 12605109. Ова 102мм LS3/L92/LS7/LSXR (електронско) тело на гаснење, ќе работи GM LS3 LS7 LS9 LSX LSA. Премиум квалитет : Произведено строго во согласност со ОЕ спецификациите и висок квалитет за долготрајна издржливост, дизајнирана од висококвалитетни материјали за подобрување на сигурноста и издржливоста ;. Лесно за инсталација : Пребарување видео за инсталација на Интернет ќе се препорачува и секогаш ќе носи заштита на очите и ќе започне со алатки за инсталација;. Услуга по продажбата : Нашите професионални функции и високата сигурност ќе ви донесат различни искуства. Ако имате какви било прашања во врска со производот, Ве молиме слободно контактирајте не, ќе се обидеме да ви одговориме во рок од 24 часа. Број на дел од производителот : 12605109 Fitment : За Cadillac CTS 5.7 L 2004-2005 за Cadillac CTS 6.

Основните својства

Додатоци на производот