Ebc Сопирачки DP41610R Улица Јелоустуф И Патека За Сопирачки

Ebc Сопирачки DP41610R Улица Јелоустуф И Патека За Сопирачки

Това е достапна
DEN 1626.72
Количина на стоки:

Висока подлога за триење за подобро запирање со голема брзина Нула бледнее трка развиена соединение. Сопирачките ефикасно право од студ. Може да се користи на улица или на тркачка патека. Новото соединение На Yц Јелоустуф е во суштина тркачка рампа, но со голема разлика во тоа што работи од студ и може безбедно да се користи на автопатот. Ако сакате врвно сопирање со високо триење, ова е подлогата за избор. Сопирачките се чувствуваат одлично од првиот допир на педалата и остануваат ефективни до температурите на трката. Максималното запирање е главен услов и за краткорочна употреба на патеката. Неговиот рејтинг на прашина е сличен на деловите НА ОЕМ. Сите влошки доаѓаат со рабни комори, слотови за централна линија, шипки за намалување на бучавата и ОЕМ хардвер по потреба. Сите влошки наcц имаат сопирачка НА surfaceц во површинска обвивка што им помага на влошките брзо да седат по инсталирањето.

Основните својства

Додатоци на производот