Брок Замена Електрични Пумпа За Гориво Рамка Монтирани Компатибилен со 1999-2002 Експрес Савана 6.5 Л Ван 15754298 HFP922

Брок Замена Електрични Пумпа За Гориво Рамка Монтирани Компатибилен со 1999-2002 Експрес Савана 6.5 Л Ван 15754298 HFP922

Това е достапна
DEN 1.67
Количина на стоки:

Рамка Монтирани Електрични Пумпа за гориво за & Пикап Камиони, Комбиња Достапно, сигурно собрание на резервни делови обезбедува оптимални перформанси. Ое Стил : висококвалитетното инженерство нуди сигурно вклопување и функција. Замена За Airtex E3540. Премиум компонентите и дизајнот обезбедуваат ефикасна, долготрајна замена. Не Е Потребна Модификација и заштитена со 1 година ограничена гаранција.

Основните својства

Додатоци на производот