Нова Пумпа За Гориво Компатибилна Со Кавасаки З750 ЕФИ 2007-2010, Заменува 49040-0724

Нова Пумпа За Гориво Компатибилна Со Кавасаки З750 ЕФИ 2007-2010, Заменува 49040-0724

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

Состојба : Нова Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни. Дијаметар На Телото на Пумпата : 3,8 см. Ако имате некое прашање,испратете ни порака, одговорете во рок од 12 часа. Производ 1 година гаранција. Дијаметар На Телото на Пумпата : 3,8 см, пакетот вклучуваше Електрична Пумпа За Гориво Со Цедалка И Комплет За Инсталирање исто како што покажа сликата.

Основните својства

Додатоци на производот