Комплет За Иглички Со Дебеломер На Предната Диск Сопирачка Одговара 1995-2001 Форд Експлорер

Комплет За Иглички Со Дебеломер На Предната Диск Сопирачка Одговара 1995-2001 Форд Експлорер

Това е достапна
DEN 1452.80
Количина на стоки:

Фитмент Белешки : Д652 / Позиција Локација : Пред Дизајниран со најновиот софтвер и произведен со модерна алатка. Директна замена за вклопување. Инсталира исто како фабричка единица. Истите димензии како ое дел. Во Sawyer Auto, ние сме посветени да понудиме најквалитетни, директни резервни делови за автомобили по пристапни цени. Соер Авто нуди само делови од доверливи брендови кои се произведени во најсовремени објекти, користејќи материјали со највисок квалитет и ригорозно тестирани за да се обезбеди крајна сигурност и директно вклопување за вашиот автомобил или камион.

Основните својства

Додатоци на производот