Gymboree Girls и дете извезени графички маици со краток ракав

Gymboree Girls и дете извезени графички маици со краток ракав

Това е достапна
DEN 1.00
Количина на стоки:

100% памук Повлечете го затворањето. Од училницата до игралиштето, таа ќе сака да ја носи оваа глава на врвот на часот!. Се одликува со глувче со јаболко. Таа ќе научи, игра и ќе се забавува во погледот подготвен од училиште од нашата колекција на главата на класата!. Уживајте во магијата и најдобро време да бидете дете со Гимборе, официјалниот спонзор на детството! Продавница од глава до пети изгледи со посебни детали за девојчиња и момчиња. Gymboree - Уживајте во магијата и најдобро време да бидете дете со Гимборе, официјалниот спонзор на детството! Продавница од глава до пети изгледи со посебни детали за девојчиња и момчиња.

Основните својства

Додатоци на производот