Јогафри Девојки ' 4 Одбојка Јога Шорцеви Млади Спортски Хулахопки со 2 Џебови Активен Танц Трчање Спандекс шорцеви 5-14Ј

Јогафри Девојки ' 4 Одбојка Јога Шорцеви Млади Спортски Хулахопки со 2 Џебови Активен Танц Трчање Спандекс шорцеви 5-14Ј

Това е достапна
DEN 2.00
Количина на стоки:

Јогафри девојки одбојка активните шорцеви се направени од Супер Мека внатрешност и Четиринасочна ткаенина за Истегнување, обезбедувајќи максимална удобност; Не-види преку ткаенина направете ја вашата девојка да се фокусира на играта. 72% Полиестер, 28% Спандекс. Повлечете го затворањето. Не-види преку И Еластична ткаенина-јогафри девојки одбојка активни шорцеви се направени Од Супер Мека внатрешност И четиринасочна Истегнување ткаенина, обезбедување на максимална удобност; не-види преку ткаенина направете ја вашата девојка да се фокусира на играта. Функционални странични џебови-Атлетските Шорцеви за танцување НА девојката БЕЗ јогафри имаат два практични странични џебови за да ги сокријат најважните работи на вашата девојка кои обезбедуваат голема погодност. Внатрешниот џеб на појасот може да складира картичка, готовина или клуч. Еластичен широк појас - за цврсто, удобно вклопување и максимална покриеност при истегнување. Јогафри девојка 4" атлетски одбојка јога танц шорцеви се достапни, модерен, удобно, и на врвен квалитет. Јогафри Девојки Одбојкарски Моторџиски Шорцеви со рамни шевови помагаат да се намали триењето за време на вежбањето, нуди мазни перформанси, без Плевел и ergономски шевови за вашата девојка природен опсег на движења. Основни Шорцеви со убава Верзија-Совршени За одбојка, танц, јога, трчање, моторџија, возење велосипед, теретана, вежбање, лежење, дури и како шорцеви под фустан. Нашата табела со големини се заснова На американските стандарди за големина, ве молиме врз основа на вашата вистинска половина, колковите и должината на нозете изберете најудобна големина. 72% Полиестер, 28% Спандекс. Повлечете го затворањето. Не-види преку И Еластична ткаенина-јогафри девојки одбојка активни шорцеви се направени Од Супер Мека внатрешност И четиринасочна Истегнување ткаенина, обезбедување на максимална удобност; не-види преку ткаенина направете ја вашата девојка да се фокусира на играта. Функционални странични џебови-Атлетските Шорцеви за танцување НА девојката БЕЗ јогафри имаат два практични странични џебови за да ги сокријат најважните работи на вашата девојка кои обезбедуваат голема погодност.

Основните својства

Додатоци на производот