Колумбија Деца Стинс Мтн  1/4 Предвремени Руно Повлечете-Над

Колумбија Деца Стинс Мтн  1/4 Предвремени Руно Повлечете-Над

Това е достапна
DEN 348.64
Количина на стоки:

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Затворање на патент. Машинско Перење. МЕКА ТКАЕНИНА : Младината Колумбија Стинс Мтн 1/4 Предвремена Јакна За Повлекување На Руно Е изработена од нашето руно од влакно од 250 гр мтр за совршена количина на топлина. КРАЈНА УДОБНОСТ : со врат со јака со должина од една четвртина, ова повлекување обезбедува одлична заштита од среден слој од студено време. РЕДОВНО ВКЛОПУВАЊЕ : модерен дизајн со вклопување за активна младост, тоа меко и лесно руно, ќе ја направи оваа јакна главен за многу удобни активности на отворено. РАЗНОВИДНО РУНО : Меко и топло, материјалот ОД руно од влакно ОД мтр е совршен надворешен или среден слој за многу игра на отворено. ПРАКТИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Оваа јакна од руно обезбедува меко врзување на јаката и два добро поставени топли џебови за раце. Затворање на патент. Машинско Перење. МЕКА ТКАЕНИНА : Младината Колумбија Стинс Мтн 1/4 Предвремена Јакна За Повлекување На Руно Е изработена од нашето руно од влакно од 250 гр мтр за совршена количина на топлина. КРАЈНА УДОБНОСТ : со врат со јака со должина од една четвртина, ова повлекување обезбедува одлична заштита од среден слој од студено време. РЕДОВНО ВКЛОПУВАЊЕ : модерен дизајн со вклопување за активна младост, тоа меко и лесно руно, ќе ја направи оваа јакна главен за многу удобни активности на отворено. РАЗНОВИДНО РУНО : Меко и топло, материјалот ОД руно од влакно ОД мтр е совршен надворешен или среден слој за многу игра на отворено. ПРАКТИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Оваа јакна од руно обезбедува меко врзување на јаката и два добро поставени топли џебови за раце. Мекиот слој од руно е задолжителен за секоја младинска зимска гардероба-затоа е создаден Повлекувањето На Руното Од Стинс Мтн 1/4. Мекиот, зимски подготвен главен производ на колумбија е крајниот снабдувач на топлина и разноврсен секојдневен слој. Совршен За Пролет, Fall или Зима. Децата можат да бидат топли и безгрижни во оваа јакна од руно изработена од нашето супер-меко руно од влакно од 250 грама МТР.

Основните својства

Додатоци на производот