јонвејт 1 Еез Автомобилска Контролна Табла Анти-Лизгачка Леплива Подлога, 15,7 х7, 9 Гумена Подлога Отпорна На Топлина, Авто Додатоци За Домашна Канцеларија, Силна Леп?

јонвејт 1 Еез Автомобилска Контролна Табла Анти-Лизгачка Леплива Подлога, 15,7 х7, 9 Гумена Подлога Отпорна На Топлина, Авто

Това е достапна
DEN 79.84
Количина на стоки:

€ Супер Анти-Лизгачки Перформанси : оваа табла против лизгање мат доаѓа со супер леплива и може да биде цврсто прикачена на вашата контролна табла Дури и на најбрзите патишта цврсто ќе ги држи вашите гаџети, како што се очила за сонце, мобилни телефони, парфем, визит-картички итн. Повеќе не треба да се грижите дали ќе испуштите ситници додека возите. ● Издржлив Материјал : овие душеци против лизгање се изработени од еколошки и пвц материјал без мирис, со меко чувство и нежен текстуриран дизајн за да го направат вашиот автомобил да изгледа повеќе стилски и поубав. Покрај тоа, издржливиот материјал го прави многу отпорен на топлина и студ и може да се прилагоди на сите видови сурови временски услови во текот на целата година. ● Лесен За Употреба и Чистење : многу е лесен за употреба и не бара никакви чекори за инсталација, само го лепите на која било мазна рамна површина и подготвени сте да одите. Кога ќе се извалка, можете да го исчистите со вода и не се потребни хемикалии. Кога ќе се исуши, лепливоста ќе се врати, а потоа можете повторно да ја користите околу илјадници пати. ● Широки Апликации : нелизгачката подлога од 15,7"х7, 9" е погодна за сите контролни табли за автомобили, и благодарение на нејзината голема големина, можете да имате повеќе простор за повеќе предмети.

Основните својства

Додатоци на производот